Váš prohlížeč není na této stránce podporován.

Abicor Binzel

Německá společnost ABICOR BINZEL se od svého založení v roce 1945 zaměřuje na vývoj a výrobu svařovacích a řezacích hořáků pro svařování metodami MIG/MAG, TIG a plazmové svařování. Dnes má společnost v portfoliu výrobky pro ruční i automatizované svařování, jako jsou robotické držáky hořáků, svařovací traktory, odsávací systémy, svařovací chemie atd.{BUTTON_SHOW_MORE}

Špičkovou kvalitu a spolehlivost výrobků ABICOR BINZEL potvrzuje několik technologických patentů, nejvyšší průmyslové standardy (všechny hořáky mají certifikát ISO-9000) a kompatibilita se všemi významnými výrobci svařovacích strojů.

Společnost má výrobní a montážní závody v Německu, Spojených státech, Brazílii, Indii a Číně a je zastoupena ve více než 50 zemích světa, což z ní činí globálního hráče ve svařovacím průmyslu.

ABICOR BINZEL nabízí řadu výrobků pro ruční i automatizované svařování:

  • MIG/MAG plynové a kapalinou chlazené ruční svařovací hořáky,
  • TIG plynové a kapalinou chlazené ruční svařovací hořáky,
  • ruční plazmové svařovací a řezací hořáky,
  • robotické svařovací hořáky MIG/MAG, TIG, plazmové hořáky,
  • držáky a příslušenství robotických hořáků,
  • systém podávání drátu,
  • Kobot pro svařování trubek,
  • svařovací traktory,
  • odsávače kouře a odsávací hořáky,
  • svařovací chemie - svařovací spreje a separační pasty, chladicí kapaliny,
  • široký sortiment svařovacího příslušenství - kabelové spojky, držáky elektrod, wolframové elektrody, drážkovací hořáky, uhlíkové elektrody.
Zobrazit víceZobrazit méně
Podle dostupnosti:
Řazení:
Zobrazení:
Nalezených 131 produktů
Wolframová elektroda 1,6 x 175 mm lantánovaná WLa 15 TIG Abicor Binzel zlatá
Wolframová elektroda 1,6 x 175 mm lantánovaná WLa 15 TIG Abicor Binzel zlatá
Lantánovaná wolframová elektroda WLa15 pro svařování téměř všech materiálů metodou TIG, zlatá. Ke svařování AC i DC, i mikroplazmou.
99 s DPH 81 bez DPH
Skladem >100 ks
99 s DPH 81 bez DPH
Skladem >100 ks
Wolframová elektroda 2,0 x 175 mm WP TIG Abicor Binzel zelená
Wolframová elektroda 2,0 x 175 mm WP TIG Abicor Binzel zelená
Wolframová elektroda WP na svařování hliníku a hliníkových slitin metodou TIG, zelená.
138 s DPH 114 bez DPH
Skladem >100 ks
138 s DPH 114 bez DPH
Skladem >100 ks
Wolframová elektroda 3,2 x 175 mm WC20 TIG Abicor Binzel šedá
Wolframová elektroda 3,2 x 175 mm WC20 TIG Abicor Binzel šedá
Šedá wolframová elektroda WC20 pro svařování TIG především ve středním a nízkém rozsahu proudu na nelegované a vysokolegované oceli, jakož i slitiny hliníku, mědi, niklu, titanu a hořčíku.
348 s DPH 287 bez DPH
Skladem >30 ks
348 s DPH 287 bez DPH
Skladem >30 ks
Wolframová elektroda 2,4 x 175 mm lantánovaná WLa 20 TIG Abicor Binzel modrá
Wolframová elektroda 2,4 x 175 mm lantánovaná WLa 20 TIG Abicor Binzel modrá
Lantánovaná wolframová elektroda WLa20 pro svařování téměř všech materiálů metodou TIG, modrá. Ke svařování AC i DC, i mikroplazmou.
215 s DPH 177 bez DPH
Skladem >100 ks
215 s DPH 177 bez DPH
Skladem >100 ks
Svařovací hořák MB EVO PRO 501 D Abicor Binzel 4 m
Svařovací hořák MB EVO PRO 501 D Abicor Binzel 4 m
Kapalinou chlazený svařovací hořák MB EVO PRO 501 D pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 550 A (CO2) a 500 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 100 % pracovního cyklu. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 1,0–1,6 mm. Délka hořáku 4 metry.
10 466 s DPH 8 649 bez DPH
Na objednávku - ks
10 466 s DPH 8 649 bez DPH
Na objednávku - ks
Svařovací hořák Abimig A T 155 LW Abicor Binzel 3 m
Svařovací hořák Abimig A T 155 LW Abicor Binzel 3 m
Plynem chlazený lehký svařovací hořák AT 155 LW pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 190 A (CO2) a 180 A (MIX M21) při zatěžovateli 60 %. S hořákem lze používat svařovací drát o průměru 0,8–1,0 mm. Otočný vyměnitelný krk. Centrální adaptér KZ-2. Délka 3 metry.
3 674 s DPH 3 036 bez DPH
Na objednávku - ks
3 674 s DPH 3 036 bez DPH
Na objednávku - ks
Svařovací hořák Abimig A T 155 LW Abicor Binzel 5 m
Svařovací hořák Abimig A T 155 LW Abicor Binzel 5 m
Plynem chlazený lehký svařovací hořák AT 155 LW pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 190 A (CO2) a 180 A (MIX M21) při zatěžovateli 60 %. S hořákem lze používat svařovací drát o průměru 0,8–1,0 mm. Otočný vyměnitelný krk. Centrální adaptér KZ-2. Délka 5 metrů.
4 430 s DPH 3 661 bez DPH
Na objednávku - ks
4 430 s DPH 3 661 bez DPH
Na objednávku - ks
Svařovací hořák MB EVO PRO 501 D Abicor Binzel 5 m
Svařovací hořák MB EVO PRO 501 D Abicor Binzel 5 m
Kapalinou chlazený svařovací hořák MB EVO PRO 501 D pro svařování CO2 - MIG/MAG při max. proudu 550 A (CO2) a 500 A (směsný plyn M21), zatěžovatel při 100 % pracovního cyklu. S hořákem lze použít svařovací drát o průměru 1,0–1,6 mm. Délka hořáku 5 metrů.
11 231 s DPH 9 281 bez DPH
Na objednávku - ks
11 231 s DPH 9 281 bez DPH
Na objednávku - ks
Krk hořáku ABIMIG AT 255 LW 45°
Krk hořáku ABIMIG AT 255 LW 45°
Tělo (krk, hrdlo) pro vzduchem chlazený MIG/MAG hořák ABIMIG AT 255 LW, typ 45°. Bez spotřebních dílů.
556 s DPH 459 bez DPH
Na objednávku - ks
556 s DPH 459 bez DPH
Na objednávku - ks
Svařovací hořák TIG s ventilem ABITIG 17 V 35–50 chlazený plynem 4 m
Svařovací hořák TIG s ventilem ABITIG 17 V 35–50 chlazený plynem 4 m
Svařovací hořák značky Abicor Binzel ABITIG 17 V 35–50 s otočným ventilem je určený na svařování metodou TIG. Hořák je chlazený plynem, vhodný pro svařování při max. proudu 140 A DC/100 A AC, zatěžovatel při 35 % pracovního cyklu.
3 178 s DPH 2 626 bez DPH
Na objednávku - ks
3 178 s DPH 2 626 bez DPH
Na objednávku - ks
Krk hořáku ABITIG 17 65 mm
Krk hořáku ABITIG 17 65 mm
Standardní pevné tělo (krk, hrdlo) vzduchem chlazeného TIG hořáku ABITIG GRIP 17, SRT 17. Délka 65 mm.
768 s DPH 634 bez DPH
Na objednávku - ks
768 s DPH 634 bez DPH
Na objednávku - ks
Flexibilní krk hořáku ABITIG 17 F 65 mm
Flexibilní krk hořáku ABITIG 17 F 65 mm
Flexibilní tělo (krk, hrdlo) vzduchem chlazeného TIG hořáku ABITIG GRIP 17, SRT 17. Umožňuje přizpůsobení různým polohám. Délka 65 mm.
1 221 s DPH 1 009 bez DPH
Na objednávku - ks
1 221 s DPH 1 009 bez DPH
Na objednávku - ks
Hubica ker. č.4 6,5*48,0mm SRT9,20 B
Hubica ker. č.4 6,5*48,0mm SRT9,20 B
90 s DPH 74 bez DPH
Na objednávku - ks
90 s DPH 74 bez DPH
Na objednávku - ks
Ocelový bowden hnědý 1,3 x 3,6 x 3400 mm pro drát Ø 0,6–0,8 mm
Ocelový bowden hnědý 1,3 x 3,6 x 3400 mm pro drát Ø 0,6–0,8 mm
Ocelový vodící bowden hnědý pro vedení ocelového svařovacího drátu přes plynem chlazený MIG/MAG hořák, s koncovkou, od Abicor Binzel. Bowden je určen pro drát průměru 0,6 – 0,8 mm a hořáky délky 3m.
298 s DPH 246 bez DPH
Na objednávku - ks
298 s DPH 246 bez DPH
Na objednávku - ks
Ocelový bowden červený 2,0 x 4,5 x 4400 mm pro drát Ø 1,0–1,2 mm
Ocelový bowden červený 2,0 x 4,5 x 4400 mm pro drát Ø 1,0–1,2 mm
Ocelový vodicí bowden (spirála) červený, izolovaný, pro vedení ocelového svařovacího drátu skrz plynem chlazený MIG/MAG hořák, s koncovkou, od Abicor Binzel. Bowden je určený pro drát o průměru 0,1–1,2 mm a hořáky délky 4 m. Délka bowdenu je 4,4 mm, tloušťka spirály 2,0 mm, vnější průměr 4,5 mm.
245 s DPH 202 bez DPH
Na objednávku - ks
245 s DPH 202 bez DPH
Na objednávku - ks
Cylindrická plynová hubice závit M12 NW 17 x 52 mm pro Abimig 155/150
Cylindrická plynová hubice závit M12 NW 17 x 52 mm pro Abimig 155/150
Cylindrická (rovná) plynová hubice NW 17 pro MIG/MAG hořáky Abimig A T 155 LW/Abimig Grip A 155/RD/RS/RM atd., šroubovací, galvanizovaná.
318 s DPH 262 bez DPH
Na objednávku - ks
318 s DPH 262 bez DPH
Na objednávku - ks

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás na pobočce
Po - Pá: 07.30-16.00 +420 775 025 101